שפתון

שפתון

ג.ר סופט אנד מאט ליפ-קולור
מחיר : ₪50.00
ליפ אנד בלאש
מחיר : ₪45.00
מטאלס ליפגלוס
מחיר : ₪50.00
מטאלס שפתון עפרון
מחיר : ₪15.00
עפרון שפתון מט
מחיר : ₪15.00
שפתון
מחיר : ₪25.00
שפתון ויז'ן
מחיר : ₪30.00
שפתון טוש ליפ מרקר עבה
מחיר : ₪30.00
שפתון טוש קיס ליפ מרקר
מחיר : ₪30.00
שפתון מבריק SPF-25
מחיר : ₪30.00
שפתון מט
מחיר : ₪30.00
שפתון סמארט
מחיר : ₪40.00
שפתון עמיד נוזלי מט
מחיר : ₪50.00

שפתון / אודם מאט עמיד איכותי

 

האודם הוא חלק בלתי נפרד מהמראה שלך, ולכן את טורחת כדי להצליח בבחירה שלך ולמצוא את האודם הנכון שישלים את ההופעה. מחפשת אודם מאט עמיד ברמת איכות מספקת ? חשוב לפעול בצורה חכמה ונבונה - כדי לשקול את כל הנתונים ולבחור את המוצר הרצוי והמתאים ביותר לך ולצרכים שלך. יש מגוון רחב של מוצרים וסוגים שונים של מאפיינים. עליך לפעול בצורה חכמה כדי להצליח לרכוש את מה שטוב ומתאים בעבורך.


סוגים שונים של אודם מאט עמיד


•    הצבע – לכל חברה יש מגוון שונה של צבעים. אמנם יש את הצבעים הקלאסיים שחוזרים על עצמם ודומים מאוד. אך בכל זאת יש הבדל בין גון לגוון, וכאשר מדובר על הצבע של השפתיים שלנו ההבדל הדק משמעותי בהחלט. 


•    עמידות – אודם עמיד הוא אודם שאת יכולה למרוח אותו בבוקר ולהיות בטוחה שהוא ילווה אותך עד הערב. גם אם תאכלי ותשתי, גם אם תרחצי פנים ותבצעי מגוון פעולות הוא כאן אתך. אם כי יש לציין כי אודם מאט עמיד של חברה אחת לא יהיה עמיד כמו אודם של חברה אחרת. לכן אם פרט זה חשוב בעיניך ביותר, יהיה עליך לברר על אודם עמיד שאכן עומד בהבטחות שלו ולא יימחה משפתיך משך זמן מספק.


•    נוחות המריחה – הבקבוקון של האודם משתנה מחברה לחברה. כמה חשוב שהוא יהיה נוח לשימוש. מעבר לעניין הנוחות והזמינות יש כאן משמעות רבה גם לאפשרות לשלוט על התנועה, ולהשיג תוצאה נאה ומשביעת רצון. כאשר האודם מגיע עם מברשת נוחה ומתאימה תוכלי למרוח את האודם בצורה כזו שתהיי מרוצה מהתוצאה.


•    מרקם – לכל סוג של אודם יש מרקם שונה. המרקמים משפיעים על המראה הסופי וגם על פעולת המריחה. אם כי בעניין זה חשוב לציין שהאודם צריך להתאים לשפתיים שלך. אין להשוות מריחה של אותו אודם על שפתיים של כמה נשים. התוצאה בהחלט שונה.


רוצה לקנות אודם מאט עמיד שתהיי מרוצה ממנו? ניסית בגולדן רוז? אצלנו תוכלי למצוא מגוון רחב של מוצרים וצוות מקצועי שיעזור לך למצוא את מבוקשך. בואי להיות מרוצה
 

פנים

מייקאפ, פריימר, פודרה,
סומק, קונסילר ועוד...

למוצרים

עיניים

צלליות, גבות, מסקרה,
איילינרים, עפרונות ועוד...

למוצרים

ציפורניים

לקים, טיפוח ציפורניים
ומוצרים נוספים

למוצרים

אביזרים

כאן תופיע רשימה 
של אביזרים נבחרים...

למוצרים

שיער

צבע, חומרי טיפוח ואביזרים
לעיצוב וטיפוח השיער...

למוצרים

שפתיים

שפתון, ליפ-קר, ליפגלוס,
עפרון ועוד..

למוצרים

גולדן רוז  Golden Rose - מוצרי איפור וקוסמטיקה הינה אחת מן חברות הבת השייכת לקונצרן הענק האירופי "ארקולקוסמטיק".


גולדן רוז כחברת האיפור מובילה באירופה חרטה על דגלה חדשנות ללא הפסק ומוצרים המופקים ממיטב חומרי הגלם המובחרים בתעשיית האיפור והקוסמטיקה.

 

כמו כן, המוטו המוביל של גולדן רוז הוא המחיר הטוב ביותר למוצר האיכותי ביותר עם ניסיון של 30 שנות יצור מוצרי איפור וקוסמטיקה גולדן רוז מתבססת היום בצמרת יצרני האיפור העולמית. 

 

גולדן רוז הינה חברת איפור בינלאומית המופצת בכ-100 מדינות ברחבי העולם. כשבטורקיה לבדה יש לחברה כ-7,500 נקודות מכירה ומתוכן 30 חנויות קונספט הממוקמות בפריים לוקיישן של הקניונים המובילים בטורקיה.

 

המפעל של "ארקולקוסמטיקס" (החברה היצרנית של גולדן רוז) משתרע על שטח של כ-70,000 מטר מרובע - המפעל ממוקם באיסטנבול, טורקיה.


ארקולקוסמטיקס מייצרת במפעלה את כל מוצרי האיפור והטיפוח, החל מן  אריזות הפלסטיק והבשמים וכלה במוצרי איפור מוגמרים ברמה הגבוהה ביותר שיש.

 

בין המוצרים הרבים ניתן למנות מוצרים כמו שימור לפנים, מוצרים של קונטור איפור, מגוון של פלטות הצללות ברמה הגבוהה ביותר, אודם, אודמים, סומק סטיק. כמו כן מגוון של מייק אפ סטיק, איילנרים טוש מסוגים שונים.

 

החברה גם מתמחה בייבוא של מוצרי מסקרה מיוחדים, מברשות איפור מקצועיות וכול מה שרציתן למען טיפוח הפנים הגוף והשיער

 

החזון העומד לנגד עיניה של גולדן רוז הוא להפוך להיות לאחד מן מותגי האיפור המובילים בעולם האיפור וזאת תוך כדי התחדשות בלתי פוסקת ושאיפה תמידית למצויינות.


כשאת בוחרת במוצר של גולדן רוז את בוחרת באיפור הטוב ביותר שיש בעולם.

x