הצללות באיפור שמאפשרות מראה מפוסל והבלטת אזורי פנים מסוימים

הצללות באיפור שמאפשרות מראה מפוסל והבלטת אזורי פנים מסוימים

הצללות באיפור - גולדן רוז הארות עם שילוב  של הצללות באיפור

 

בוודאי נתקלתם ונתקלתן בעבר במונח קונטור, או הצללות בעברית נאותה. זוהי טכניקה נחמדה ומהנה אשר בעזרתה ניתן בעצם לפסל ולעצב את הפנים לגרום לאזורים שונים לבלוט יותר בעזרת משחק נכון של הארות או של הצללות באיפור. המשחק מתבצע בעזרת איפור נכון ובעל צבעים נכונים על מנת לחקות צל טבעי וקר והארות טבעיות כך שאזורים שקועים ונמוכים בפנים שלנו יאופרו בעזרת הצבע הקר, לרוב בעל גוון אפרפר (בניגוד לצבע חום, שהוא חם) ואילו האזורים הגבוהים יאופרו בעזרת האור, בעזרת ההארות הבהירות, לרוב כמה גוונים בהירים יותר מהגוון הטבעי שלנו. בעזרת הפיסול הזה נוכל לחדד ולעדן פרטים בפנים שלנו, וכאן נפרט עבורכם כיצד לעשות הצללות באיפור, ללא קושי.

 

הצללות באיפור - עצמות לחיים

הפרט ש"קופץ" לנו לעין ראשון בהצללות נכונות וחדות הן עצמות הלחיים. הסתכלו על עצמכם במראה ותיגעו בחלק העליון של הלחי, מרגישים שם עצם ולכן – על מנת להדגיש אותה, מעליה נאפר בעזרת גוון בהיר ומואר, ואילו מתחתיה נאפר בגוון כהה ואפרפר. על מנת לראות למה הכוונה, הסתכלו כעת על עצמכם במראה ועשו "שפתי דג", בדיוק כמו שהיינו עושים כשהיינו ילדים. מה אתם רואים עכשיו? מתחת לעצם, איפה שהלחי כביכול שוקעת פנימה, יש צל ואילו מעל עצם הלחי יש אור – רואים את ההבדל בבירור רב.

הארות או הצללות באיפור עוזרות לנו לחקות את המראה המצחיק הזה, אבל בצורה נכונה וטבעית הרבה יותר. הצללה והארה נכונה תיצור לנו עצמות לחיים חדות ומודגשות, בעלות מראה ברור ולעיתים אף דרמתי, תלוי עד כמה נדגיש אותן. בכל מקרה, בצורה הזו, נפסל ונעצב את הפנים שלנו ונחטב אותן בכמה דקות בודדות של איפור ובעזרת התכשירים הנכונים.

 

הצללות באיפור - אף

גם את האף שלנו ניתן להאיר ולהצליל. גם כעת, הסתכלו במראה כשהפנים שלכם ישרות קדימה. קדמת האף בהיר יותר מהצצדים (לשם ההשוואה, ה"מעבר" מהאף ללחי עצמה) – יש אזור בהיר ויש אזור כהה, משחק של אור וצל. נעשה עוד ניסיון -  העבירו את האצבע שלכם במורד האף, החל מהאזור שבין הגבות ועד לקצה האף עצמו, האזור הזה הוא הבולט ביותר ואילו האזורים שלידו הם שקועים יותר.

אם כך, איפה לדעתכם יש להצליל ואיפה יש להאיר?

הארות או הצללות באיפור על האף יש לעשות בתשומת לב רבה יותר מכיוון שהאזור עצמו קטן יותר וצריך לוודא שנאפר במדויק. לאורך האף, החל מהאזור מעט מתחת לגבות ועד לקצהו, בפס דק דק, יש לאפר בהארה, ואילו בצדדי אותו פס, בצורה עדינה גם כן, יש להצליל. כך יתקבל מראה של אף דק, עדין, ישר ומעט סולד.

 

הצללות באיפור- מצח

גם את המצח אפשר לאפר בעזרת הארות והצללות, וכאן קל להבחין איפה מניחים את ההצללה ואיפה את ההארה. תדמיינו כדור, צורה הדומה למצח של כולנו. אם אתם מסתכלים עליו ישר בגובה העיניים, אתם תראו את החלק המרכזי של הכדור כבהיר ביותר אילו החלק המרוחק מכם הוא הכהה ביותר. אותו עיקרון פועל גם על המצח שלנו – החלק האמצעי , מעין קשת שעוברת מהגבה הימנית עד לגבה השמאלית, הוא המואר ביותר, ולכן אותו נאיר באיפור, ואילו החלק המרוחק יותר, העובר בקו השיער שלנו, יהיה המוצל ביותר ולכן אותו נצליל בעזרת האיפור.

 

הצללות באיפור - שפתיים

לשפתיים יש "טריק" ברור על מנת לגרום להן להיראות גדולות יותר: החלק האמצעי של השפה העליונה, באזור השקוע אשר נותן לשפתיים שלנו את מראן המקסים, נאיר בעדינות בעזרת האיפור, וכך השפה תיראה נפוחה יותר, מורמת יותר. אותו אזור, רק בשפה התחתונה, נאפר בעדינות בעזרת ההצללה, וכך ניגרום לשפתיים התחתונות להיראות נפוחות יותר.

שיטה קלה, נורא עדינה, על מנת להחמיא לשפתיים שלנו ולגרום להן להיראות מעט נפוחות וגדולות.

 

אצלנו בגולדן רוז יש את סוגי האיפור המתאימים ואת המברשות המתאימות כדי שתוכלו ליצור הצללות באיפור בעצמכן, אתן רק צריכות להתחיל להתאמן!

גולדן רוז  Golden Rose - מוצרי איפור וקוסמטיקה הינה אחת מן חברות הבת השייכת לקונצרן הענק האירופי "ארקולקוסמטיק".


גולדן רוז כחברת האיפור מובילה באירופה חרטה על דגלה חדשנות ללא הפסק ומוצרים המופקים ממיטב חומרי הגלם המובחרים בתעשיית האיפור והקוסמטיקה.

 

כמו כן, המוטו המוביל של גולדן רוז הוא המחיר הטוב ביותר למוצר האיכותי ביותר עם ניסיון של 30 שנות יצור מוצרי איפור וקוסמטיקה גולדן רוז מתבססת היום בצמרת יצרני האיפור העולמית. 

 

גולדן רוז הינה חברת איפור בינלאומית המופצת בכ-100 מדינות ברחבי העולם. כשבטורקיה לבדה יש לחברה כ-7,500 נקודות מכירה ומתוכן 30 חנויות קונספט הממוקמות בפריים לוקיישן של הקניונים המובילים בטורקיה.

 

המפעל של "ארקולקוסמטיקס" (החברה היצרנית של גולדן רוז) משתרע על שטח של כ-70,000 מטר מרובע - המפעל ממוקם באיסטנבול, טורקיה.


ארקולקוסמטיקס מייצרת במפעלה את כל מוצרי האיפור והטיפוח, החל מן  אריזות הפלסטיק והבשמים וכלה במוצרי איפור מוגמרים ברמה הגבוהה ביותר שיש.

 

בין המוצרים הרבים ניתן למנות מוצרים כמו שימור לפנים, מוצרים של קונטור איפור, מגוון של פלטות הצללות ברמה הגבוהה ביותר, אודם, אודמים, סומק סטיק. כמו כן מגוון של מייק אפ סטיק, איילנרים טוש מסוגים שונים.

 

החברה גם מתמחה בייבוא של מוצרי מסקרה מיוחדים, מברשות איפור מקצועיות וכול מה שרציתן למען טיפוח הפנים הגוף והשיער

 

החזון העומד לנגד עיניה של גולדן רוז הוא להפוך להיות לאחד מן מותגי האיפור המובילים בעולם האיפור וזאת תוך כדי התחדשות בלתי פוסקת ושאיפה תמידית למצויינות.


כשאת בוחרת במוצר של גולדן רוז את בוחרת באיפור הטוב ביותר שיש בעולם.

x