טכניקת קונטור איפור  - הארות והצללות

טכניקת קונטור איפור - הארות והצללות

טכניקת קונטור איפור - הארות והצללות | גולדן רוזטכניקת הקונטור איפור - הארות והצללות

פריצתן של סלבריטאיות רבות לתוך חיינו גרמה לכניסתו של הטרנד הענק של האיפור – הקונטור! מפורסמות רבות משתמשות בטכניקת קונטור איפור, כשהבולטות הן בנות המשפחה החביבה, הקרדשיאנס, אשר פתוחות לגבי חייהן ואפשרו לנו להבין כמה שאיפור נכון יכול לחולל שינויים במבנה הפנים, אם רק יודעים לעשות זאת בצורה נכונה. למרות שהטכניקה וותיקה וקיימת בעולם האיפור מזה מספר עשורים, הקאמבק התרחש בשנה-שנתיים האחרונות והטרנד של קונטור איפור כנראה הולך להישאר עימנו כחלק קבוע מתיק האיפור שלנו, לצד הסומק והמסקרה הקלאסיים והאלמותיים.

קונטורינג באנגלית, הארות והצללות בעברית – וכך זה בדיוק, קונטורינג זה שימוש באיפור על מנת להאיר ולהצליל אזורים מסוימים בפנים שלנו כדי לחטב אותן, להפוך אותן לעדינות יותר, בעלות פרופורציות צרות וברורות יותר ולהחמיא למבנה הפנים שלנו בעזרת מברשת בלבד.

 

הארות של מה והצללות איפה ? קונטור איפור במייטבו

כששומעים הכל בפעם הראשונה קשה להבין מה זה בדיוק אומר "להאיר ולהצליל" את הפנים שלנו, אך בואו ננסה לפשט את העניין. הפנים שלנו הן בעלות מבנה תלת-מימדי, ולכן, יש חלקים שהם מוארים יותר ויש חלקים שהם מוצלים יותר - לדוגמא, אם אתם נמצאים ברחוב כשהשמש מאירה מעליכם, מרכז המצח שלכם יהיה מואר, לעומת השקעים של עצמות הלחיים אשר יהיו מוצלות. משחק של אור וצל בעזרת קונטור איפור יכול להדגיש את תווי הפנים שלכן או "לתקן" אזורים מסוימים בעזרת הטכניקה – העיקרון הוא: הצללה מדגישה את האזורים הכהים והשקועים של הפנים ואילו הארה מדגישה את האזורים הגבוהים והבולטים בפנים. בעזרת ההצללה, שימוש בצבע המחקה צל, כמו אפור או חום קר, ושימוש בצבע המחקה אור, כמו לבן או גוון מייקאפ בהיר ב-2 רמות לפחות מעור הפנים שלנו – אלה יסייעו לנו במשימתנו לפסל את הפנים.

הצללות מניחים במקומות השקועים והנמוכים של הפנים – במסגרת החיצונית של המצח (קרוב לקו השיער), בשקעי עצמות הלחיים, בצידי האף ומתחת ללסת ומעט על הצוואר. הארות מניחים במקומות הגבוהים והבולטים של הפנים – על מרכז המצח, מתחת לעיניים עד אמצע הלחיים, לאורך מרכז האף, על עצם הגבה (העצם "הבולטת" מתחת לעיקול הגבה) ומעט על מרכז הסנטר. זו החלוקה הבסיסית של הצללות והארות של קונטור איפור, ומשם יש לפתח את הטכניקה על פי מבנה הפנים המסוים שלך ועל פי ההעדפות האישיות שלך.

יש לך את ההתחלה ליצירת קונטור איפור, אז לכי ותגלי כיצד את מתמודדת עם הטכניקה הזו בעזרת המוצרים של גולדן רוז שיעזרו לך לבצע קונטור בצורה פשוטה ועם תוצאות מושלמות.

גולדן רוז  Golden Rose - מוצרי איפור וקוסמטיקה הינה אחת מן חברות הבת השייכת לקונצרן הענק האירופי "ארקולקוסמטיק".


גולדן רוז כחברת האיפור מובילה באירופה חרטה על דגלה חדשנות ללא הפסק ומוצרים המופקים ממיטב חומרי הגלם המובחרים בתעשיית האיפור והקוסמטיקה.

 

כמו כן, המוטו המוביל של גולדן רוז הוא המחיר הטוב ביותר למוצר האיכותי ביותר עם ניסיון של 30 שנות יצור מוצרי איפור וקוסמטיקה גולדן רוז מתבססת היום בצמרת יצרני האיפור העולמית. 

 

גולדן רוז הינה חברת איפור בינלאומית המופצת בכ-100 מדינות ברחבי העולם. כשבטורקיה לבדה יש לחברה כ-7,500 נקודות מכירה ומתוכן 30 חנויות קונספט הממוקמות בפריים לוקיישן של הקניונים המובילים בטורקיה.

 

המפעל של "ארקולקוסמטיקס" (החברה היצרנית של גולדן רוז) משתרע על שטח של כ-70,000 מטר מרובע - המפעל ממוקם באיסטנבול, טורקיה.


ארקולקוסמטיקס מייצרת במפעלה את כל מוצרי האיפור והטיפוח, החל מן  אריזות הפלסטיק והבשמים וכלה במוצרי איפור מוגמרים ברמה הגבוהה ביותר שיש.

 

בין המוצרים הרבים ניתן למנות מוצרים כמו שימור לפנים, מוצרים של קונטור איפור, מגוון של פלטות הצללות ברמה הגבוהה ביותר, אודם, אודמים, סומק סטיק. כמו כן מגוון של מייק אפ סטיק, איילנרים טוש מסוגים שונים.

 

החברה גם מתמחה בייבוא של מוצרי מסקרה מיוחדים, מברשות איפור מקצועיות וכול מה שרציתן למען טיפוח הפנים הגוף והשיער

 

החזון העומד לנגד עיניה של גולדן רוז הוא להפוך להיות לאחד מן מותגי האיפור המובילים בעולם האיפור וזאת תוך כדי התחדשות בלתי פוסקת ושאיפה תמידית למצויינות.


כשאת בוחרת במוצר של גולדן רוז את בוחרת באיפור הטוב ביותר שיש בעולם.

x