צללית

צללית

מטאלס צללית אבן
מחיר : ₪50.00
מטאלס צללית נוזלי
מחיר : ₪50.00
סטיק להצללות ותיחום עמיד אבן
מחיר : ₪80.00
פלטה 5 צלליות
מחיר : ₪60.00
צללית סילקי טאץ'
מחיר : ₪25.00
צללית רביעייה
מחיר : ₪80.00
צללית רביעייה עמידה
מחיר : ₪70.00

פלטת הצללות לאיפור מושלם ולמראה נהדר

 

על ידי שימוש נכון בהצללות, ניתן להקנות לפנים חזות שונה מאוד מזו היום יומית, נטולת האיפור. לצורך כך, יש כמובן להצטייד במברשת איפור או בסטיק וכמובן - פלטת הצללות. אם גם את יודעת שלא תמיד מספיק מעט אודם או קונסילר, באמצעות הצללה תיראי נהדר והאיפור יהיה מושלם. 


פלטת הצללות לכל אחת


כבר בעת העתיקה ניתן היה לראות נשים מאופרות, כאשר השימוש במוצרי האיפור הטובים ביותר היה מקובל בקרב בנות האצילים. כיום, בזכות חברות מובילות כגון גולדן רוז המספקת מוצרי איפור מעולים ובאיכות גבוהה, ההצללות המעולות זמינים לכל. אך כאשר אנו אומרים זמינות לכל, אנו לא מתכוונים שכל פלטת הצללות תתאים לכל אחת. 


יש פלטות שתתאמנה לנשים בעלות גוון פנים הנוטה לכהה. יש פלטות שתתאמנה לנשים בעלות גוון פנים הנוטה לבהיר. יש פלטות שתתאמנה במיוחד לנשים שזופות. אז הכלל הראשון, אם כן, לשימוש מיטבי בהצללות הוא למצוא את הפלטה המתאימה. חשוב שלכל אישה תהיה פלטה מסוג זה שכן פלטות הצללות הן פתרון איפור בסיסי שאין כמוהו ליצירת מראה מושלם, מואר במקומות הנכונים ומוצלל במקומות אחרים. 


פלטת הצללות - רק מותגים טובים ועמידים 


כאשר מחפשים פלטות להצללות חשוב לבחור במוצר שהוא מותג. מותג בעל שם יהיה תמיד עדיף לא רק בשל הדיוק של הגוונים השונים אלא גם בזכות העמידות. מוצרי איפור סוג ב', מהזולים יותר, מתבררים חיש מהר כבלתי עמידים, לא יפים וגם נמרחים. מותג מוביל יספק עמידות לאורך היום כולו והאיפור יהיה יותר נוח ויותר מדויק. 


באילו אזורים רצוי להתמקד כאשר יש לפנינו מראה גדולה וכמובן גם פלטת הצללות ? אזורי הפנים שבהם רצוי להתמקד יהיו על פי רב אזור הלחיים, אזור האף וכן המצח. באמצעות משחק המדמה את האור והצל, באמצעות שימוש בגוונים חמים (למראה מואר) ובגוונים קרים (למראה יותר כהה), ניתן להדגיש את הרצוי.

 

כך ניתן להדגיש למשל את עצמות הלחיים. כך ניתן ליצור אף שנראה יותר מעודן ודקיק. כך ניתן ליצור מצח מפוסל היטב וגם שפתיים יותר מלאות למראה.

 

לפרטים נוספים השאירו לנו פרטים בלינק הבא

פנים

מייקאפ, פריימר, פודרה,
סומק, קונסילר ועוד...

למוצרים

עיניים

צלליות, גבות, מסקרה,
איילינרים, עפרונות ועוד...

למוצרים

ציפורניים

לקים, טיפוח ציפורניים
ומוצרים נוספים

למוצרים

אביזרים

כאן תופיע רשימה 
של אביזרים נבחרים...

למוצרים

שיער

צבע, חומרי טיפוח ואביזרים
לעיצוב וטיפוח השיער...

למוצרים

שפתיים

שפתון, ליפ-קר, ליפגלוס,
עפרון ועוד..

למוצרים

גולדן רוז  Golden Rose - מוצרי איפור וקוסמטיקה הינה אחת מן חברות הבת השייכת לקונצרן הענק האירופי "ארקולקוסמטיק".


גולדן רוז כחברת האיפור מובילה באירופה חרטה על דגלה חדשנות ללא הפסק ומוצרים המופקים ממיטב חומרי הגלם המובחרים בתעשיית האיפור והקוסמטיקה.

 

כמו כן, המוטו המוביל של גולדן רוז הוא המחיר הטוב ביותר למוצר האיכותי ביותר עם ניסיון של 30 שנות יצור מוצרי איפור וקוסמטיקה גולדן רוז מתבססת היום בצמרת יצרני האיפור העולמית. 

 

גולדן רוז הינה חברת איפור בינלאומית המופצת בכ-100 מדינות ברחבי העולם. כשבטורקיה לבדה יש לחברה כ-7,500 נקודות מכירה ומתוכן 30 חנויות קונספט הממוקמות בפריים לוקיישן של הקניונים המובילים בטורקיה.

 

המפעל של "ארקולקוסמטיקס" (החברה היצרנית של גולדן רוז) משתרע על שטח של כ-70,000 מטר מרובע - המפעל ממוקם באיסטנבול, טורקיה.


ארקולקוסמטיקס מייצרת במפעלה את כל מוצרי האיפור והטיפוח, החל מן  אריזות הפלסטיק והבשמים וכלה במוצרי איפור מוגמרים ברמה הגבוהה ביותר שיש.

 

בין המוצרים הרבים ניתן למנות מוצרים כמו שימור לפנים, מוצרים של קונטור איפור, מגוון של פלטות הצללות ברמה הגבוהה ביותר, אודם, אודמים, סומק סטיק. כמו כן מגוון של מייק אפ סטיק, איילנרים טוש מסוגים שונים.

 

החברה גם מתמחה בייבוא של מוצרי מסקרה מיוחדים, מברשות איפור מקצועיות וכול מה שרציתן למען טיפוח הפנים הגוף והשיער

 

החזון העומד לנגד עיניה של גולדן רוז הוא להפוך להיות לאחד מן מותגי האיפור המובילים בעולם האיפור וזאת תוך כדי התחדשות בלתי פוסקת ושאיפה תמידית למצויינות.


כשאת בוחרת במוצר של גולדן רוז את בוחרת באיפור הטוב ביותר שיש בעולם.

x