פלטת קונטור האולטימטיבית - גולדן רוז

פלטת קונטור האולטימטיבית - גולדן רוז

מה זה לעזאזל פלטת קונטור ? אם אתם שואלים, אתם לא אישה. ובכל זאת למען הגברים באולם ולמען הנשים שרק אתמול חזרו מחופשה של חמש מאות שנים על המאדים, בואו ניישר קו. פלטת קונטור היא פלטה קטנה עם קעריות אבקה בגוונים שונים שמשמשת את רוב הנשים בעולם בכל משימה של איפור בסיסי.


כמה זמן קיימת פלטת קונטור ?

 

אנחנו לא יודעים מתי בדיוק התגבשה צורתה של הפלטה הנוכחית, אבל עדויות ארכיאולוגיות מלמדות אותנו שכבר המצרים הקדמונים השתמשו בסומק שמקורו באבקות שונות. מינרלים מרוסקים, צמחים ופרחים מיובשים וטחונים, כל אלו שימשו ועדיין משמשים כחומרי המוצא בפלטה.


מפרסקאות עתיקים אנו למדים שכבר ברומא העתיקה השתמשו בסוג של פלטת קונטור. גרסה שמאוד מזכירה במבנה את הפלטות המודרנית היתה בשימוש כבר בתקופת הרנסנס.

 

בגדול העיקרון לא השתנה, אבל היום הפלטות עשויות מחומרים פלסטיים משולבים ולעתים הן מצוידות במראה פנימית שמאפשרת לכל אישה להפוך כל מקום ל'פינת איפור'. בנוסף, הפלטה המודרנית צומצמה בממדיה כך שניתן לשמור אותה, בדיסקרטיות, בכל ארנק.


הארסנל של היופי פלטת קונטור


הפלטה היא ערכת הבסיס עמה יוצאות נשים בכל העולם למערכה מול המראה. באופן טבעי יש כאן הרבה וריאציות. יש פלטות עם גוון אחד להצללה מסביב לעיניים ויש פלטות עם סט שלם של אבקות בסיס צבעוניות למגוון שימושים. 


כצפוי גם המגוון שמציע השוק הוא אדיר. מאות מותגים ואלפי מוצרים זמינים כמו מסקרה מומלצת רק בשוק הישראלי ומאחר ורבים מאיתנו כבר פועלים במרחב וירטואלי גלובלי, ההיצע האמיתי רחב בהרבה. איך נדע באיזה פלטה לבחור ?


אנחנו ממליצים לבחור במותג ותיק, אמין ורציני. מותג עם מוניטין של מובילות באירופה. למשל ב-גולדן רוז שהיא חברה בת של ארקולקוסמטיק. אבל חשוב לבצע את הרכישה הזו רק מגורם מקצועי ואמין כמו החנות המקוונת של ארקולקוסמטיק, קונצרן האיפור הבינלאומי והמוביל של אירופה שיש לו ניסיון ומוניטין של יותר משלושים שנים.


כמובן שבחנות המקוונת של גולדן רוז תוכלו למצוא עשרות דגמים של פלטת קונטור מאיכות מעולה, בקשת מחירים מגוונת ולכל מטרה.

פלטת קונטור

גולדן רוז  Golden Rose - מוצרי איפור וקוסמטיקה הינה אחת מן חברות הבת השייכת לקונצרן הענק האירופי "ארקולקוסמטיק".


גולדן רוז כחברת האיפור מובילה באירופה חרטה על דגלה חדשנות ללא הפסק ומוצרים המופקים ממיטב חומרי הגלם המובחרים בתעשיית האיפור והקוסמטיקה.

 

כמו כן, המוטו המוביל של גולדן רוז הוא המחיר הטוב ביותר למוצר האיכותי ביותר עם ניסיון של 30 שנות יצור מוצרי איפור וקוסמטיקה גולדן רוז מתבססת היום בצמרת יצרני האיפור העולמית. 

 

גולדן רוז הינה חברת איפור בינלאומית המופצת בכ-100 מדינות ברחבי העולם. כשבטורקיה לבדה יש לחברה כ-7,500 נקודות מכירה ומתוכן 30 חנויות קונספט הממוקמות בפריים לוקיישן של הקניונים המובילים בטורקיה.

 

המפעל של "ארקולקוסמטיקס" (החברה היצרנית של גולדן רוז) משתרע על שטח של כ-70,000 מטר מרובע - המפעל ממוקם באיסטנבול, טורקיה.


ארקולקוסמטיקס מייצרת במפעלה את כל מוצרי האיפור והטיפוח, החל מן  אריזות הפלסטיק והבשמים וכלה במוצרי איפור מוגמרים ברמה הגבוהה ביותר שיש.

 

בין המוצרים הרבים ניתן למנות מוצרים כמו שימור לפנים, מוצרים של קונטור איפור, מגוון של פלטות הצללות ברמה הגבוהה ביותר, אודם, אודמים, סומק סטיק. כמו כן מגוון של מייק אפ סטיק, איילנרים טוש מסוגים שונים.

 

החברה גם מתמחה בייבוא של מוצרי מסקרה מיוחדים, מברשות איפור מקצועיות וכול מה שרציתן למען טיפוח הפנים הגוף והשיער

 

החזון העומד לנגד עיניה של גולדן רוז הוא להפוך להיות לאחד מן מותגי האיפור המובילים בעולם האיפור וזאת תוך כדי התחדשות בלתי פוסקת ושאיפה תמידית למצויינות.


כשאת בוחרת במוצר של גולדן רוז את בוחרת באיפור הטוב ביותר שיש בעולם.

x